Bielizna damska

Bielizna damska stała się dla kobiet bardziej dostępna dzięki sprzedaży internetowej, a konkretnie sklepom internetowym. Nie wychodząc z domu można zaopatrzyć się w najnowsze modele bielizny polskich i zagranicznych producentów. Nowe modele i kolekcje biustonoszy stają się coraz ładniejsze i wygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Materiały, z których wykonuje się bieliznę są dużo lepszej jakości niż kilka lat temu. Bielizna chroni ciało kobiety, a także nadaje wdzięku elegancji i rozbudza zmysły mężczyzn. To miedzy innymi dlatego poszukiwane są modele biustonoszy, fig czy stringów podkreślające kobiecość. Coraz częściej to właśnie panowie dokonają zakupów dla swoich wybranek serca, nierzadko są to odważne modele. Polscy i zagraniczni producenci starają się sprostać tym oczekiwaniom i coraz częściej wypuszczają ze swoich zakładów nowe modele.

[ad#468×60]

Polski rynek bieliźniarski stoi na wysokim poziomie, większość firm eksportuje swoje towary na rynki zachodniej oraz wschodniej europy. Zainteresowanie polskimi wyrobami bieliźniarskimi jest duże o czym świadczą zamówienia i zwiększony eksport. Również na polskim rynku jest duże zainteresowanie rodzimymi wyrobami. Zwłaszcza, że jakość dorównuje, a często przewyższa wyroby zagraniczne. Koncentracja zakładów produkujących bieliznę w Polsce jest skupiona w pobliżu dwóch dużych miast Białegostoku i Łodzi.. Coraz więcej zakładów powstaje w innych regionach polski co świadczy o rosnącym popycie na wyroby bieliźniarskie. Wiodące firmy polskie to Gaia, Mat, Gorteks, Ava, Kostar, Mitex, Wolbar, Dalia, Axami……

Dużym popytem cieszy się także bielizna erotyczna. Znacznie bardziej odważna od tradycyjnej. Wszelkiego rodzaju stringi, kostiumy, koszulki, halki czy też gorsety erotyczne są poszukiwane na naszym rynku. Tu prym wśród polskich producentów wiodą firmy: Beauty night, Passion, Obsessive, Livia Corsetti czy Chilirose.