Powiększamy biust stanikiem

Powiększamy biustCzasy, kiedy kobiety musiały ubolewać nad małymi piersiami odchodzą w zapomnienie. A to wszystko za sprawą bogato wyposażonego rynku, który oferuje różnorodność pod względem fasonu staników. Posiadaczki małych biustów powinny wybierać staniki Push-up. Są to staniki, które idealnie zbierają piersi do środka, unoszą je lekko w górę, a tym samym eksponują je w taki sposób, że wydają się większe. Staniki push-up mają w miseczkach dodatkowe wkładki wszyte na stałe w stanik lub też wyjmowane, które umieszczone są w specjalnych kieszeniach bielizny.

Kolejnym rodzajem staników, które powiększają optycznie nasz biust są bardzo popularne staniki półusztywniane. Taki rodzaj biustonosza posiada usztywnienie znajdujące się zwykle w dolnej partii bielizny, zaś jego górna część pozostaje miękka. Staniki półusztywniane posiadają mniejsze wkładki, dzięki którym nasz biust jest delikatnie uniesiony, a noszenie go jest wygodne.

Jak widać, problem związany z małymi piersiami można łatwo rozwiązać kupując odpowiedni stanik, który uwydatni i powiększy je w sposób oczekiwany.