Kobiety chcą być piękne

Kobiety chcą być piękne i atrakcyjne, kto choć trochę poznał ich sekrety, wie, jak ważny dla nich jest ubiór, i nieważne czy jest on bardziej czy mniej ukryty. Bielizna damska, należy do szczególnego ubioru, dzięki niej, nie tylko kobiety czują się atrakcyjne, stają się takie również dla mężczyzn. Analizując rynek, można bez przeszkód się zorientować, że oferta rynkowa obejmuje bardzo różnorodne rodzaje bielizny.
Omawiana grupa odzieży dotyczy nie tylko przeróżnego rodzaju biustonoszy, fig, stringów, halek czy koszulek. To także gorsety, pończochy, rajstopy, body czy topy. Praktycznie każda grupa wymaga osobnego omówienia, świadczy to o tym,że bielizna damska jest dość mocno zróżnicowana.

Spróbujmy pokusić się o bardzo ogólny podział bielizny. Możemy więc mówić o bieliźnie codziennej (tu najważniejsza jest wygoda), ciążowej i dla mam karmiących, sportowej (atutem jest termoaktywność). Stale rosnącą grupę stanowi jednak bielizna wyszczuplająca, wykonywana ze specjalnych materiałów, modelujących i podkreślających sylwetkę. Nie możemy zapomnieć też o bieliźnie erotycznej, która ma swoich nabywców nie tylko w grupie samych kobiet, ta właśnie bielizna damska, staje się bardzo częstym podarunkiem od mężczyzn.