Rodzaje biustonoszy

 naturalne sposoby na wiekszy biust

Dla niektórych biustonosze to tylko i wyłącznie element bielizny, którego zadaniem jest zapewnieni komfortu, jednak czy rzeczywiście nie spełnia on również innych ról? Okazuje się, że bielizna damska, to produkty, które tworzone są również na potrzeby estetyczne. Co prawda bielizna erotyczna jest całkowicie innym działem, jednak nie można ukrywać, że również zwyczajny biustonosz powinien dobrze się prezentować. Wiele kobiet zwraca na te kwestie szczególna uwagę, przez co firmy zajmujące się ich produkcją w odpowiedni na oczekiwania klientek tworzą bieliznę w różnorakich kolorach, rozmiarach i funkcjach. Bardzo dobrze znana, szczególnie nastolatkom jest bielizna dopasowująca się do noszonych ubrań. Są to na przykład biustonosze bez ramiączek bądź z sylikonowym łączeniom na plecach po to, aby odkryte bluzki czy sukienki wyglądały z nimi estetycznie. Oczywiście opcji jest bardzo wiele i to, którą z nich wybierzemy jest tylko i wyłącznie naszą sprawą, jednak należałoby pamiętać tutaj o wygodzie i komforcie. To właśnie ma zapewnić nam tego rodzaju bielizna.

Bardotka to biustonosz bez ramiączek lub posiadający odpinane ramiączka. Cechą charakteryzującą ten model są specjalnie uformowane i usztywniane miseczki. Staniczek ten nosi się do dekoltów, aby maksymalnie odsłonić i wyeksponować górną część biustu. Model ten spopularyzowała gwiazda, Brigitte Bardot.

Push-up to specjalnie wyprofilowany biustonosz, którego zadaniem jest podniesienie i uwydatnienie piersi, które wydają się większe. W tym modelu biustonosza w dolnej części miseczki znajdują się specjalne kieszonki, wypełnione miękkim wkładem z materiału lub silikonu. W niektórych modelach wkładek wypełniające mogą być wyjmowane.

Półusztywniany jest to model idealny dla Pan o większym biuście. Dolna część biustonosza jest usztywniona, natomiast górna część staniczka to najczęściej siateczka lub koronka. Temu krojowi często towarzyszy poziomy szew miseczki.

Usztywniany w tym modelu cała miseczka jest usztywniona delikatna pianką lub specjalnym wkładem usztywniającym. Jest to biustonosz, który szczególnie polecany jest Panią z niedużym lub mało jędrnym biustem.

Miękki w tym modelu miseczki skrojone są z materiału lub elastycznej koroneczki, która swobodnie dopasowuje się do biustu. Biustonosz miękki szyty jest przede wszystkim na fiszbinach.

Bezszwowy (termicznie formowany – T-shirt bra) Model ten nadaje się idealnie pod obcisłą odzież. Z reguły miseczki stanowią całość, nie posiadają widocznych szwów i wykonane są z miękkiej i cienkiej, wyprofilowanej gąbki pokrytej tkaniną lub z elastycznej, uformowanej w anatomiczny kształt specjalnej tkaniny.

[ad#468×60]